| Brand: | JISWK |
| Colour: | White and black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | FTWFR-00006 |
| Connectivity technology: | Wired |
| Included components: | Cable |
| Brand: | Yatloml |
| Colour: | Red+Black+White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Frequency response: | 20000 Hz |
| Sensitivity: | 100 dB |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | ME599 |
| Brand: | AIYAOUZE |
| Colour: | White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | 2-white |
| Connectivity technology: | Wired |
| Included components: | Cable |