| Brand: | TOZO |
| Colour: | Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | None |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 101 dB |
| Headphone jack: | No Jack (Wireless) |
| Model name: | TOZO A1 |
| Brand: | xinwld |
| Colour: | Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 32 Ohm |
| Headphone jack: | None (Wireless) |
| Model name: | A97 |
| Brand: | Jesebang |
| Colour: | Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Headphone jack: | No Jack |
| Model name: | YT18 |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wireless communication technology: | Bluetooth |
| Brand: | JLab |
| Colour: | Midnight Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | None |
| Sensitivity: | 103 dB |
| Headphone jack: | No 3.5mm jack (wireless) |
| Model name: | EBGPOPPBLK50WEB |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Brand: | Sony |
| Colour: | Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 8 Ohms |
| Noise control: | None |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 106 dB |
| Headphone jack: | No Jack |
| Model name: | WFC510 Headphones |
| Brand: | soundcore |
| Colour: | Green |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | Active Noise Cancellation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 113 dB |
| Headphone jack: | Without cable |
| Model name: | A3959 |