| Ear Placement: | In-Ear |
| Color: | White |
| Connectivity: | Wireless |
| Compatibility: | Apple iPhone 15 Pro, Pro Max, MiniApple iPhone 14 Pro, Pro Max, MiniApple iPhone 13 Pro, Pro Max, Mini and iPhone 12 Pro, Pro Max, Mini and iPhone 11, Pro, Pro Max, iPhone X, XS, XR, iPhone SE 1st and 2nd gen and iPhone 8, iPhone 7, iPhone 6 |
| Brand: | Drsaec |
| Colour: | Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Headphone jack: | wireless |
| Model name: | i52 |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wireless communication technology: | Bluetooth |
| Brand: | JLab |
| Colour: | Midnight Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | None |
| Sensitivity: | 103 dB |
| Headphone jack: | No 3.5mm jack (wireless) |
| Model name: | EBGPOPPBLK50WEB |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Brand: | Sony |
| Colour: | Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 8 Ohms |
| Noise control: | None |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 106 dB |
| Headphone jack: | No Jack |
| Model name: | WFC510 Headphones |
| Brand: | JLab |
| Colour: | Clear |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Noise control: | None |
| Headphone jack: | Without connection (wireless) |
| Model name; | Go Air POP+ |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wireless communication technology: | Bluetooth |
| Included components: | User Manual |
| Brand: | soundcore |
| Colour: | black / black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | Active Noise Cancellation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 16 Ohm |
| Headphone jack: | No jack |
| Model name: | soundcore Space A40 |