| Brand: | JISWK |
| Colour: | White and black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | FTWFR-00006 |
| Connectivity technology: | Wired |
| Included components: | Cable |
| Brand: | BENEWY |
| Colour: | A-White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 110 dB |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | ME530 |