| Brand: | ivoler |
| Compatible phone models: | Samsung Galaxy A16 5G |
| Colour: | Clear |
| Compatible devices: | Samsung Galaxy A16 |
| Material: | Thermoplastic Polyurethane |
| Item dimensions L x W x H: | 16.8 x 8.2 x 1.1 centimetres |
| Water resistance level: | Not Water Resistant |
| Pattern: | Solid |
| Theme: | Military |
| Special feature: | Shock-Absorbent |
| Brand: | NEW'C |
| Compatible devices: | iPhone 16 Pro (6.3 inches), iPhone 17, iPhone 17 Pro |
| Material: | Tempered Glass |
| Item hardness: | 9H |
| Product dimensions: | 14.6L x 6.7W centimetres |
| Compatible phone models: | iPhone 16 Pro (6.3 inches), iPhone 17, iPhone 17 Pro |
| Special feature: | Anti-Fingerprint, Anti-Shatter, Bubble Proof, Scratch Resistant, Touch Sensitive |
| Finish type: | Glossy |
| Unit count: | 3.0 count |
| Screen size: | 6.3 Inches |
| Brand: | NEW'C |
| Compatible devices: | iPhone 16 Pro Max (6.9 inches), iPhone 17 Pro Max |
| Material: | Tempered Glass |
| Item hardness: | 9H |
| Product dimensions: | 15.9L x 7.4W centimetres |
| Compatible phone models: | iPhone 16 Pro Max (6.9 inches), iPhone 17 Pro Max |
| Special feature: | Anti-Fingerprint, Anti-Shatter, Bubble Proof, Scratch Resistant, Touch Sensitive |
| Finish type: | Glossy |
| Unit count: | 3.0 count |
| Screen size: | 6.9 Inches |
| Brand: | JETech |
| Compatible devices: | iPhone 11, iPhone XR |
| Material: | Tempered Glass |
| Item hardness: | 9H |
| Product dimensions: | 14.2L x 6.7W centimetres |
| Compatible phone models: | iPhone 11, iPhone XR |
| Special feature: | 9 H Surface Hardness |
| Finish type: | Glossy |
| Water resistance level: | Water Resistant |
| Unit count: | 2.0 count |
| Brand: | LK |
| Compatible devices: | Cellphone |
| Material: | Tempered Glass |
| Item hardness: | 9H |
| Product dimensions: | 14.7L x 7.1W centimetres |
| Compatible phone models: | iPhone 16 |
| Special feature: | 9 H Surface Hardness, Anti-Bubble, Anti-Shatter |
| Finish type: | Glossy |
| Screen size: | 6.1 Inches |
| Screen surface description: | Glossy |