| Brand: | Luckyrao |
| Colour: | White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Active Noise Cancellation |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | Y88 |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wireless communication technology: | Bluetooth |
| Brand: | Skullcandy |
| Colour: | Black/Orange |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | True Wireless |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 104 dB |
| Headphone jack: | No Jack |
| Model name: | Push Play Active |
| Brand: | TOZO |
| Colour: | Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | Passive Noise Cancellation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 101 dB |
| Headphone jack: | No Jack |
| Model name: | T10 |
| Brand: | soundcore |
| Colour: | Velvet Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 10 Ohms |
| Noise control: | Active Noise Cancellation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 102 dB |
| Headphone jack: | No Jack |
| Model name: | A3947 |