| Brand: | AIYAOUZE |
| Colour: | White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | 2-white |
| Connectivity technology: | Wired |
| Included components: | Cable |
| Brand: | Cervanta |
| Colour: | black / black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Passive Noise Cancellation |
| Sensitivity: | 88 32nds |
| Headphone jack: | No Jack |
| Model name: | i17 |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Brand: | Sony |
| Colour: | Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 8 Ohms |
| Noise control: | None |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 106 dB |
| Headphone jack: | No Jack |
| Model name: | WFC510 Headphones |
| Brand: | soundcore |
| Colour: | Green |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | Active Noise Cancellation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 113 dB |
| Headphone jack: | Without cable |
| Model name: | A3959 |
| Brand: | Blukar |
| Colour: | Gray |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Connectivity technology: | Wired |
| Included components: | Earbuds, Headphone, User manual |
| Age range (description): | Adult |
| Material: | Metal, Silicone |
| Brand: | Yatloml |
| Colour: | Red+Black+White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Frequency response: | 20000 Hz |
| Sensitivity: | 100 dB |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | ME599 |
| Brand: | SoundPEATS |
| Colour: | Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | Neckband |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | None |
| Frequency response: | 40 KHz |
| Sensitivity: | 33 dB |
| Headphone jack: | No jack |
| Model name: | SoundPEATS Q40HD |
| Brand: | JISWK |
| Colour: | White and black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | FTWFR-00006 |
| Connectivity technology: | Wired |
| Included components: | Cable |