| Brand: | soundcore |
| Colour: | black / black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | Active Noise Cancellation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 16 Ohm |
| Headphone jack: | No jack |
| Model name: | soundcore Space A40 |
| Brand: | Temdan |
| Colour: | Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Headphone jack: | No Jack |
| Model name: | V9i |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wireless communication technology: | Bluetooth |
| Included components: | Charging Station, Eartip, Wireless Charging Case |
| Age range (description): | ALL |
| Brand: | Skullcandy |
| Colour: | True Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | Passive Noise Cancellation |
| Frequency response: | 20000 Hz |
| Sensitivity: | 104 dB |
| Headphone jack: | No Jack |
| Model name: | Skullcandy Smokin Buds 740 |
| Brand: | Luckyrao |
| Colour: | White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Active Noise Cancellation |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | Y88 |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wireless communication technology: | Bluetooth |
| Brand: | JBL |
| Colour: | Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | Active Noise Cancellation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 104 dB |
| Headphone jack: | No Jack |
| Model name: | JBL Tune Beam 2 |
| Brand: | Skullcandy |
| Colour: | Black/Orange |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | True Wireless |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 104 dB |
| Headphone jack: | No Jack |
| Model name: | Push Play Active |