| Brand: | Poounur |
| Colour: | Rose |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Active Noise Cancellation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Headphone jack: | No headphone jack |
| Model name: | H9 |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Brand: | Cervanta |
| Colour: | black / black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Passive Noise Cancellation |
| Sensitivity: | 88 32nds |
| Headphone jack: | No Jack |
| Model name: | i17 |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Brand: | JLab |
| Colour: | Midnight Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | None |
| Sensitivity: | 103 dB |
| Headphone jack: | No 3.5mm jack (wireless) |
| Model name: | EBGPOPPBLK50WEB |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Brand: | soundcore |
| Colour: | Green |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | Active Noise Cancellation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 113 dB |
| Headphone jack: | Without cable |
| Model name: | A3959 |
| Brand: | JLab |
| Colour: | Clear |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Noise control: | None |
| Headphone jack: | Without connection (wireless) |
| Model name; | Go Air POP+ |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wireless communication technology: | Bluetooth |
| Included components: | User Manual |