| Brand: | Yatloml |
| Colour: | Red+Black+White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Frequency response: | 20000 Hz |
| Sensitivity: | 100 dB |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | ME599 |
| Brand: | AIYAOUZE |
| Colour: | White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | 2-white |
| Connectivity technology: | Wired |
| Included components: | Cable |
| Brand: | UGREEN |
| Colour: | Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Frequency response: | 20 Hz |
| Sensitivity: | 99 dB |
| Headphone jack: | USB C |
| Model name: | S7 |
| Brand: | Bxlive |
| Colour: | White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear USB C Headphones |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Passive Noise Cancellation |
| Headphone jack: | Usb Type-c |
| Model name: | Usb-c Wired Earphones |
| Connectivity technology: | Wired USB C Headphones |
| Wireless communication technology: | No |