| Brand: | AIYAOUZE |
| Colour: | White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | 2-white |
| Connectivity technology: | Wired |
| Included components: | Cable |
| Brand: | Soundmagic |
| Colour: | Black/Gun |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Frequency response: | 15 Hz |
| Sensitivity: | 100 dB |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | E10 |
| Brand: | BENEWY |
| Colour: | A-White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 110 dB |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | ME530 |
| Brand: | soundcore |
| Colour: | Green |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | Active Noise Cancellation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 113 dB |
| Headphone jack: | Without cable |
| Model name: | A3959 |
| Brand: | JLab |
| Colour: | Clear |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Noise control: | None |
| Headphone jack: | Without connection (wireless) |
| Model name; | Go Air POP+ |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wireless communication technology: | Bluetooth |
| Included components: | User Manual |
| Brand: | Blukar |
| Colour: | Gray |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Connectivity technology: | Wired |
| Included components: | Earbuds, Headphone, User manual |
| Age range (description): | Adult |
| Material: | Metal, Silicone |
| Brand: | Yatloml |
| Colour: | Red+Black+White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Frequency response: | 20000 Hz |
| Sensitivity: | 100 dB |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | ME599 |