| Brand: | UGREEN |
| Colour: | Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Frequency response: | 20 Hz |
| Sensitivity: | 99 dB |
| Headphone jack: | USB C |
| Model name: | S7 |
| Material: | Plastic, Rubber |
| Brand: | Beats |
| Colour: | Beats Black |
| Item weight: | 2.89 Ounces |
| UPC: | 190199801592 |
| Brand: | SoundPEATS |
| Colour: | Black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | Neckband |
| Impedance: | 16 Ohms |
| Noise control: | None |
| Frequency response: | 40 KHz |
| Sensitivity: | 33 dB |
| Headphone jack: | No jack |
| Model name: | SoundPEATS Q40HD |
| Brand: | JISWK |
| Colour: | White and black |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | FTWFR-00006 |
| Connectivity technology: | Wired |
| Included components: | Cable |
| Brand: | Yatloml |
| Colour: | Red+Black+White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Frequency response: | 20000 Hz |
| Sensitivity: | 100 dB |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | ME599 |
| Brand: | AIYAOUZE |
| Colour: | White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | 2-white |
| Connectivity technology: | Wired |
| Included components: | Cable |
| Brand: | Soundmagic |
| Colour: | Black/Gun |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Frequency response: | 15 Hz |
| Sensitivity: | 100 dB |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | E10 |
| Brand: | BENEWY |
| Colour: | A-White |
| Ear placement: | In Ear |
| Form factor: | In Ear |
| Impedance: | 32 Ohms |
| Noise control: | Sound Isolation |
| Frequency response: | 20 KHz |
| Sensitivity: | 110 dB |
| Headphone jack: | 3.5 mm Jack |
| Model name: | ME530 |